חומרי ניקוי מקצועיים לבית ולעסק

חומרי ניקוי מקצועיים

חומרי ניקוי מקצועיים לבית ולעסק

החלל של הבית שלנו וגם של המשרד, הינם חללים שנרצה לשמור עליהם נקיים ואסתטיים כל הזמן. מדובר כאמור בחללים שאנו שוהים בהם שעות רבות מהיום ותמיד נרצה שיישארו נעימים ומזמינים. מה שמסייע לנו לשמור על החללים הללו נקיים למשך זמן רב, אלו מוצרי הניקיון השונים שמיועדים לניקוי חלל, רצפות, מערכות ישיבה וריהוט, מידוף וחלונות וכל מה שמפוזר למעשה בחלל עצמו וגם מחוץ לו. במאמר לפניכם נרחיב על חומרי ניקוי מקצועיים לבית ולעסק ועל החשיבות שלהם.

חומרי ניקוי מקצועיים
חומרי ניקוי מקצועיים

חשיבותם של מוצרי הניקיון

מוצרי ניקיון למיניהם שמיועדים לבית או לעסק יעזרו לשמור על חלל נקי לזמן ממושך וכן לדחות סוגי לכלכוך. הם יסייע לנו לנקות כל דבר שנשפך או לכלך את החלל, את הרצפות או את השטיחים. יעזרו לנו בניקוי התנור או הכיריים שהתלכלכו ממזון ושומן, בחיטוי של חדר האמבטיה וחדר השירותים, חלונות, משקופים ומדפים ועוד. מלבד הניקיון והצחצוח, הם יפזרו ריח נעים בחלל וישאירו רושם נעים, מוקפד ומטופח על כל מי שחודר לחלל עצמו, והכי חשוב יותירו עבורכם מקום בטיחותי, שממוגר מפני מחלות ונעים לשהות בסביבתו המכבדת.

מוצרי ניקוי בטיחותיים

הריהוט שנמצא בבית ובבית העסק עשוי ממנעד של חומרי גלם שונים כמו, עץ, פלסטיק, נירוסטה, זכוכית וכדומה. עוד לפני שתרכשו את חומרי הניקוי, כדאי לאבחן את חומרי הגלם שיש בחלל כדי להתאים להם את החומרי הראויים. יש כאמור חומר לניקוי רצפות, חומרים שמיועדים לניקוי תנור וחפצים בחלל המטבח כמו מסיר שומנים, מוצרי חיטוי לחלל של השירותים שמעורבבים עם אקונומיקה וכולי. בנוסף, יש חשיבות גם להתאמה של תכשירי הניקוי לפריטים עצמם. היה ותנקו את הפריט על ידי חומר ניקוי שהוא לא ראוי, זה עשוי להרוס את השכבות השונות של הפריט. לרוב, מומלץ שכל חומרי הניקוי יהיו עמידים בהתאם לתקנים של משרד הבריאות, לרבות אם מדובר בחומרים שמיועדים למוסדות ציבוריים שיש בהם אנשים בעלי ריגושיות שונות. בין יתר מוצרי הניקוי יהיו גם חומרים שיכילו אקונומיקה או כל חומר כימי חזק שרצוי לאחסנם במקום שאין אליו גישה ישירה.

חיטוי וטיהור החללים

כל מגוון חומרי הניקוי והחיטוי יבחרו בהתאם לרמת הבטיחות הנדרשת, לפי איכותו של המוצר ולפי היעילות שלו. עבור תחזוקה שוטפת אפשר יהיה לעשות שימוש בחומרים שמיועדים לניקוי כללי ויומיומי, אך לחדר השירותים או המטבח שנהוג לנקות אחת לכמה ימים, כדאי יהיה לעשות שימוש בחומרים מחטאים וחזקים. רובם של החומרים שיחטאו את החלל, יסייעו בלהיפטר מחיידקים ומעובש שיש על הקיר ולהסיר כל לכלכוך קשה במיוחד. לכן, חשוב להבדיל בין חומר שהוא מחטא לבין חומר שהוא יותר חזק באפקטיביות שלו ולעשות בו שימוש בצורה זהירה ומידתית.

מגוון מוצרים במקום אחד

חומרי ניקוי הינם חומרים שלא מתקלקלים מהר ולכן מומלץ לרכוש אותם בכמויות גדולות ומסחריות וכך לחסוך הן בעלויות והן בסחיבה של מוצרים כבדים. עוד כדאי יהיה לרכוש את החומרים הללו אצל ספק שדואג למבצעים והטבות בכל רכישה אצלו ומחזיק במגוון רחב של חומרי ניקוי מקצועיים לבית ולעסק. נציין עוד שכל ספק שמוכר ממגוון מוצרי הניקוי יחזיק גם מוצרי נייר, מוצרי עזר לניקוי כמו מטאטאים, כלים חד פעמיים, מוצרי היגיינה, וטואלטיקה,  חומרי כביסה ועוד הרבה מוצרים רלוונטיים. גם ברכישה של מוצרים אלה כדאי לזכור שכל רכישה של כמות גדולה, תביא בצורה טבעית להוזלה מהותית בקנייה שלכם.

 

 

ניקוי אבנים משתלבות עם צינור מים

ניקוי אבנים משתלבות

בשנים האחרונות אבנים משתלבות הפכו לטרנד הפופולרי ביותר בעולם עיצוב הרצפה בארץ. אך עם כל ריצוף איכותי ומורכב שתבחרו בו לביתכם, עולה הצורך להכיר בדיוק

קרא עוד »

צור קשר

1
העגלה שלך

הפריט נוסף לעגלה בהצלחה!