אלכוהול ג’ל לניקוי וחיטוי

אלכוהול ג'ל

אלכוהול ג’ל לניקוי וחיטוי

כל אחד כבר מכיר את התכשיר הזה שמנקה לנו בין רגע את הידיים בלי שניעזר בברז מים – אלכוהול ג'ל לניוקי וחיטוי. להלן תכשיר אלכוהול ג'ל שמכיל אלוורה וקמומיל, תכשיר שמצליח לשמור על הלחות של הידיים ומספק מענה מושלם לכל מי שנמצא מחוץ לביתו ואינו בסמוך לברז וסבון.

ג’ל אלכוהול

כיום, קיימת יותר ויותר מודעות לכמויות החיידקים והנגיפים שעלולים לעבור רק במגע ידיים מזוהמות. בכל פעולה שנעשה בעבודה, בניקיון הבית, במהלך טיול עם הכלב שלנו בחוץ או לאחר שנחזור מביקור חולים, תהייה חשיבות רבה לניקיון הידיים באלכוהול ג'ל שיסיר כל חשש מחיידקים שנכחו על הידיים שלנו ובין האצבעות.

ילדים קטנים ומבוגרים וכמעט כל אחד בימינו מבין את החשיבות של התכשיר הזה ומחזיק אחד כזה בתיק, או על שולחן העבודה לשימוש במהלך היום. מדובר בהרגל שאימצנו בשנים האחרונות והוא  מצוין! פעולה שמפחיתה משמעותית מחלות וזיהומים ומסייעת לנו לשמור על סביבה היגיינית עד כמה שאפשר.

אז כיצד נשתמש בו?

ג’ל אלכוהול מחטא כאמור יעיל ביותר בכל מקום שלא תהיה בו גישה לברז וסבון ותהיו מעוניינים לאכול, לשתות או להרים את התינוק שלכם או כל התעסקות אחרת שמלווה עם הידיים. הג'ל שימושי ברכב שלכם, במטוס, במרפאה, בסופר בזמן קניות, בפיקניק או בחנות הבגדים ולמעשה יהיה אפקטיבי לחיטוי מהיר של הידיים בכל מקום. כל מה שיש לעשות זה לטפטף כמה טיפות ולמרוח אותן על כל כפות הידיים ועל גב כף היד ולהמתין כמה שניות עד שהידיים מתייבשות. אלכוהול ג’ל מותיר תחושה נעימה ורעננות רבה בכפות הידיים.

אלכוהול ג’ל לניקוי וחיטוי – מצמצם הידבקות במחלות

לא מעט מחקרים יעידו כי ג’ל אלכוהול ממזער משמעותית הידבקות ממחלות באמצעות שמירה של היגיינת הידיים. כאמור, מחלות עוברות מאדם לאדם גם על ידי מגע אחד בשני וגם במידה ואדם החולה נוגע בחפצים מסוימים הוא מסוגל להעביר את החיידקים לחפץ וכל אדם אחר שייגע בו עלול להידבק בנגיף. זאת הסיבה ששימוש באלכוהול ג’ל יסייע לחסל את החיידקים ולשמור עלינו מהידבקויות במחלות בכל סביבה שנהייה בה.

מכונות שטיפה לתעשייה

מכונת שטיפה לתעשייה

מכונת שטיפה לתעשייה מפעלים ומקומות תעשייתיים יציבו אתגר גדול לחברות ניקיון ותחזוקה בשל צורך בניקיון מסיבי של מכונות, פסי ייצור, מקומות עבודה עם חומרים מסוכנים,

קרא עוד »
כלים חד פעמיים

כלים חד פעמיים

כלים חד פעמיים כלים חד פעמיים ישמשו עבור מטרות ואירועים שונים, כמו מסיבת יום הולדת, אירוע או כנס במקום העבודה או עבור פיקניק בשמורה, וכלים 

קרא עוד »
נשמיה/מסיכה לפנים

נשמיה – מסיכה לפנים

נשמיה – מסיכה לפנים חומרי ניקוי וחיטוי יום יומי בעסק הפכו להיות מרכיב חובה בשמירה על בטחון העובדים והלקוחות. ניתן לזהות גם לאחרונה שקיים שימוש

קרא עוד »

צור קשר

הפריט נוסף לעגלה בהצלחה!